Price: ₹182
Don't let chapped lips ruin your look. Our Slow Sunday Ice Cream Dual Color Lip Balm glides on smooth, leaving lips feeling soft and moisturized. Plus, it brightens dull lips and helps to improve dry and flaky skin.
| Skin Type | Dry |
| Color | Multicolor |
| Benefits | Cruelty-Free |
| Texture | Balm |
| Type | Lip Balms |
| Height | 6.2 cm |
| Length | 4.25 cm |
| Net Weight | 4 g |
| Width | 4.25 cm |
| SKU | sb2405305750810808 |
Brand Name: SlowSunday
Brand Page: https://m.shein.in/Brands/SlowSunday-sc-0145821509.html
About: Elevate your bathing experience with fragrant, colorful bathbombs that leave your skin looking and feeling, well, bomb!
Quality: 1283510 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.